Haber Detayı
05 Nisan 2020 - Pazar 16:48 Bu haber 419 kez okundu
 
Büyükşehir Pazar Yerlerinde Ücretsiz Maske Dağıttı
Cumburbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Pazar yerleri ve marketler gibi insanların toplu şekilde bulunduğu tüm alanlarda herkesin maske takması zorunlu olacak" açıklamasının ardından İçişleri Bakanlığınca yayınlanan genelge ile birlikte Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi harekete geçti.
GÜNDEM Haberi
Büyükşehir Pazar Yerlerinde Ücretsiz Maske Dağıttı

BELTUR VE ZABITA EKİPLERİ PAZARLARDA ÜCRETSİZ MASKE DAĞITTI 
 
Koronavirüs salgınına karşın ilk günden itibaren önlemlerini artıran Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren BELTUR A.Ş'in üretimini yaptığı maskeleri sabahtan itibaren semt pazarlarında vatandaşa ve esnafa ücretsiz olarak dağıtmaya başladı.
 
 
 
Karaköprü İlçesi Balıkayağı Semt Pazarı, Halliye İlçesinde Rabia Meydanı bitişiği ve Yenişehir Pazarı, Eyyübiye İlçesinde TOKİ Batıkent Pazarı, SSK Caddesi Semt Pazarı, Tılfındır Pazarı ve Hacı Bayram Mahallesi Semt pazarlarında ayrı ayrı dağıtım yapan BELTUR personelleri ve Zabıta Ekipleri, vatandaşı ve esnafı maskesiz dışarı çıkmamaları konusunda bilgilendirdi.   
 
PAZARCI ESNAFI VE VATANDAŞTAN BAŞKAN BEYAZGÜL 'E TEŞEKKÜR 
 
Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı Beltur A,Ş ve Zabıta Daire Başkanlığı işbirliğinde kent merkezinde kurulan 7 ayrı semt pazarında dağıtımı gerçekleştirilen maskelerden dolayı pazar esnafı ve vatandaşlar, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve ekibine teşekkür etti.
Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı