Haber Detayı
29 Mart 2019 - Cuma 10:00 Bu haber 1854 kez okundu
 
Esnaf ve KOBİ’ler için özel anlaşma
Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, Türk Ekonomi Bankası (TEB) Şanlıurfa Şube Müdürü Celal Öztürkmen arasında odamız üyelerine büyük avantajlar sağlayacak anlaşma imzalandı.
EKONOMİ Haberi
Esnaf ve KOBİ’ler için özel anlaşma

ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İ.HalilPeltek’in makamında gerçekleştirilen protokol imza töreninde TEB İşletme Müşteri İlişkileri Yöneticisi M.Fatih Sayma da hazır bulundu.Gerçekleştirilen protokol kapsamında, ŞUTSO üyeleri özel avantajlarla hem bireysel hem de ticari ihtiyaçlarını uygun koşullarda karşılayabilecek.

Esnaf ve KOBİ’lerin gelişmesine ve rekabette güçlenmelerine destek olmak üzere Türkiye genelinde odalar ile işbirliği yapan TEB, bu kez Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine özel indirimli kredi faizi, ekstra avantajlı POS fiyatlaması, çeşitli bankacılık işlemlerinde masraf indirimleri ve bazı işlemleri ücretsiz yapma imkânı gibi pek çok avantajın sunulduğu özel bir paket hazırladı.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, "Üyelerimizin nakdi ihtiyaçlarının giderilmesine katkı sağlamak adına, Türk Ekonomi Bankası (TEB) Şanlıurfa Şube Müdürü Celal Öztürkmen ile bir protokol imzaladık. Bu protokol ile üyelerimiz, hem bireysel hem de ticari nakit ihtiyaçlarını ve bankacılık işlemlerini uygun koşullarda karşılayabilecek. Üyelerimize hayırlı olsun" dedi.

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı