Haber Detayı
20 Temmuz 2018 - Cuma 09:02 Bu haber 3119 kez okundu
 
Fakir'den Serinleten Çözümler
Üstün teknolojili Fakir Hausgeräte vantilatörler, bunaltıcı sıcaklara karşı serinletici etkisiyle mekanlara ferahlık, yüzünüze mutluluk getiriyor…
EKONOMİ Haberi
Fakir'den Serinleten Çözümler

Yaz sıcaklarının kendini iyice htirmeye başladığı bugünlerde, Fakir Hausgeräte’nin TVL 90 S kule tipi ve yeni Thyra balon tipi vantilatörleri sıcak havayı dışarıda bırakarak serinlemenize olanak sağlıyor. Fakir Hausgeräte vantilatörler, ev ya da iş yerlerinde klima bulunmayanlar veya klimaya alerjisi olanlar için sıcağın bunaltıcı etkisini en aza indirgiyor.

Yazın En Çok Serinleteni

Fakir’in efsaneleşen TVL 90 S kule tipi vantilatörü, 3 hız kademesiyle sıcak havalarda ideal serinliği mekanlara taşıyor. Uzaktan kumandalı TVL 90 S kule tipi vantilatör, ayarlanabilir rüzgar eğiminin yanı sıra 90o’lik salınım özelliğiyle mekanın tümünde etkili olurken, taşınabilir sapı sayesinde her noktada pratik kullanım sağlıyor.

Modunuza Göre Serinleten Çözümler

Fakir’in yeni balon tipi vantilatörü Tyhra, oda ısısına göre akıllı hız ve vücut ısısına göre akıllı salınım seçeneklerini barındıran üstün teknolojiyle tasarlandı. İnsan hareketine duyarlı olduğu için mekan içerisinde kişinin yönüne göre hareket edebiliyor. Normal, doğal esinti, uyku ve eko enerji olmak üzere 4 farklı rüzgar moduyla tercihinize göre serinleten çözümler sunuyor. Şık tasarımlı Thyra, 55 dB düşük ses seviyesi sayesinde sıcak havalarda sizi rahatsız etmeden görevini en iyi şekilde yapıyor.

Elektrikli ev aletlerinin öncü ve güvenilir markası Fakir Hausgeräte, üstün teknolojili ürünleriyle hayatı kolaylaştırıyor.

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı