Haber Detayı
05 Nisan 2020 - Pazar 16:22 Bu haber 402 kez okundu
 
İlklerin Belediyesinden Vatandaşlara Ücretsiz Maske
Haliliye Belediyesi, koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında başlattığı çalışmaları sürdürüyor. Ekipler ilçe merkezinde esnafa ve vatandaşlara ücretsiz maske dağıttı.
GÜNDEM Haberi
İlklerin Belediyesinden Vatandaşlara Ücretsiz Maske

 Haliliye Belediyesi, tüm dünyayı etkisi altına alan yeni tür koronavirüs (COVID-19) salgınından korunma tedbirleri kapsamında hummalı bir şekilde çalışmaya devam ediyor.

 

 

Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın talimatları doğrultusunda Belediyenin her birimi tedbir çerçevesinde faaliyetler yürütülürken, öncülüklerin belediyesi Haliliye salgına karşı halk sağlını önemsediğini bir kez daha ortaya koydu. Bir taraftan salgınla mücadele kapsamında maske üretimine başlarken diğer bir taraftan açık olan işyerlerine ve zorunlu hallerde dışarıya çıkan vatandaşlara ücretsiz maske dağıttı.
Ekipler, ilçe merkezinin birçok bölgesinde bulunan esnaf ve vatandaşlara maske dağıtımını gerçekleştirirken bu uygulamanın da devam edeceği bildirildi. 

Haliliye Belediyesi tarafından maske dağıtımını takdirle karşılayan vatandaşlar hizmetlerden dolayı Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’a teşekkür etti.

Öte ayandan salgınla mücadele kapsamında Haliliye Belediyesinin ilgili tüm birimlerinin mesai kavramı olmaksızın salgınla mücadeleyi sürdürüyor.

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı