Haber Detayı
04 Eylül 2020 - Cuma 23:15 Bu haber 514 kez okundu
 
MHP Şanlıurfa İlçe Kongreleri Heyecanı Sona Erdi
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli “İstiklal için birlik, istikbal için dirlik/Kazanan Türkiye Olacak” sloganıyla başlattığı 13.Olağan Büyük Kurultay sürecinde Şanlıurfa merkez ilçe olmak üzere tüm ilçelerde coşkuyla gerçekleşen kongre heyecanı sona erdi.
SİYASET Haberi
MHP Şanlıurfa İlçe Kongreleri Heyecanı Sona Erdi

Divan başkanlığında MYK üyesi MHP Şanlıurfa milletvekili İbrahim Özyavuz,  MHP Şanlıurfa İl Başkanı Mahmut Güneş ve Şanlıurfa Ülkü Ocakları İl Başkanı Bakır Bostancı ve delegelerin katılımlarıyla maske, hijyen ve sosyal mesafe kurallarına azami özen gösteren MHP, 13 ilçede kongresini gerçekleştirdi.

 

 

MHP Şanlıurfa İl Başkanı Mahmut Güneş, kongre sürecinin ardından bir açıklama yaparak şunları kaydetti;

 

‘’Merkez ilçelerimiz dahil tüm ilçelerimizin kongrelerini Rabbime şükürler olsun ki kazasız belasız bayram havasında tamamlamış olduk. Yapılan İlçe kongrelerimizde yeni ve güven tazeleyerek tekrar seçilen ilçe başkan ve teşkilatımızın Partimize, tüm teşkilatımıza, ilçelerimize ve Şanlıurfa’mıza hayırlı olmasını Cenab-ı Allah’tan diliyorum.

 

 

MHP Şanlıurfa milletvekili MKYK üyesi İbrahim Özyavuz;’’kongre sürecinin tamamlanmasının ardından, tüm ilçe teşkilatlarına başarılar diliyorum’’ dedi.

 

MHP Şanlıurfa ilçe kongrelerinde delegelerin oylarıyla ilçe başkanlığına göreve getirilen başkanların ilçe bazında isim listesi:

 

AKÇAKALE: İsa YILDIZOĞLU

BİRECİK: Ömer GÜNEŞ

BOZOVA: Remzi ÖZAYDIN

CEYLANPINAR: Hüseyin AKKUŞ

EYYÜBİYE: Suphi HATİPOĞLU

HALİLİYE: Mahmut SAYIK

HALFETİ: Ali AĞAR

HARRAN: Halit ÖZYAVUZ

HİLVAN: İsmail YETKİN

KARAKÖPRÜ: Mahmut ÇİFTÇİ

SİVEREK: Mustafa FETTAHLI

SURUÇ: Turgut ÇELİKTEN

VİRANŞEHİR: Yasin HAŞİMİ

MHP İlçe Başkanlığı görevine getirildi.

 

 

 

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı