Haber Detayı
24 Nisan 2018 - Salı 09:14 Bu haber 3173 kez okundu
 
n11.com, Şanlıurfalı iş ortaklarına ‘E-Ticaret Eğitimi’ verdi
E-ticaret platformu n11.com, KOBİ'lere ve işletmelere e-ticaretin avantajlarını anlatarak yerel markaları büyütecek e-ticaret eğitimleri dizisine 2018 yılında da devam ediyor. n11.com, Türkiye çapında düzenlediği iş ortaklıkları eğitiminin bu yılki ayağının bir yenisini Şanlıurfa’da 40 iş ortağının katılımıyla gerçekleştirdi.
EKONOMİ Haberi
n11.com, Şanlıurfalı iş ortaklarına ‘E-Ticaret Eğitimi’ verdi

E-ticaret platformu n11.com’un e-ticaretin önemini ve sahip olduğu açık pazar iş modelinin sunduğu fırsatları anlatmak üzere Türkiye genelinde düzenlediği e-ticaret eğitimlerine 2018 yılında da hız kesmeden devam ediyor. n11.com’un iş ortaklarına e-ticaret eğitimi ve satışlarını artırmanın yollarını anlatmak üzere gerçekleştirdiği eğitim serisi kapsamında, Türkiye'nin dört bir yanından iş ortakları ile bir araya geldiği organizasyonların bir yenisi 40 iş ortağının katılımıyla Şanlıurfa Dedeman Otel’de gerçekleştirildi.

 

Şanlıurfalı KOBİ’ler n11.com’la dijitalleşecek

 

KOBİ’lere güçlü bir e-ticaret kanalı sunarken sektörün gelişimine katkı sağlayacak ve tüketicinin e-ticaret eğitimini güçlendirecek çalışmalar yapan n11.com, Şanlıurfa’da düzenlediği buluşma ile iş ortaklarını e-ticaretin dünyadaki ve Türkiye’deki gelişimi, platform kullanımı ve satışı artırma yolları, sipariş yönetimi, tüketici hakları, reklam kullanımı ve kargo süreçleri gibi başlıklar hakkında bilgilendirdi. Yılın belirli dönemlerinde Anadolu’daki iş ortaklarına destek olma hedefiyle yola çıkan n11.com, gün sonunda 40 iş ortağına, e-ticaret eğitimi ve satışlarını artırmanın yolları, platform kullanımı, sipariş süreç yönetimi, mevzuatlar, reklam uygulamaları gibi konularda eğitim verdi.

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı