Haber Detayı
20 Temmuz 2018 - Cuma 08:56 Bu haber 2793 kez okundu
 
Paşabahçenin bor camları hayatı kolaylaştırıyor
Mutfakların vazgeçilmezi Paşabahçe, yeni Midi Borcam serisi ile hayatı kolaylaştırıyor. Sade, şık ve hafif tasarımı ile üç farklı formda sunulan yeni Midi Borcam’larda birbirinden güzel lezzetleri yaratmak hem çok pratik hem de çok eğlenceli.
EKONOMİ Haberi
Paşabahçenin bor camları hayatı kolaylaştırıyor

Paşabahçe, Borcam’dan vazgeçemeyenler için yepyeni Midi borcamlar ile mutfaklarda hayatı kolaylaştırıyor. Yeni Midi Borcam serisi yalnız yaşayanlar ve küçük aileler için ideal. Sade, şık ve hafif tasarımı, rahat tutulabilir kulplarıyla mutfakta zaman kazandıracak Midi Borcamlar, kare, dikdörtgen ve kek kalıbı formlarında karşımıza çıkıyor. Ayrıca yeni geliştirilen formuyla da ev yapımı ekmek ve keklerinizin sağlıklı şekilde hazırlanmasını sağlıyor.

Paşabahçe Hakkında

Cam sektörünün küresel oyuncusu konumundaki Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Cam Sanayii ve Ticaret A.Ş., cam ev eşyası alanında Avrupa’nın ikinci, dünyanın ise üçüncü büyük üreticisidir. İhtisaslaşmış mağazacılıkta özgün yapısıyla Türkiye’de lider olan ‘Paşabahçe Mağazaları’nı da bünyesinde barındıran Paşabahçe Cam, 80 yıllı aşkın geçmişiyle Türkiye’nin en köklü kuruluşları arasında yer almaktadır.

Otomatik ve el imalatı olarak 20 binin üzerindeki ürün çeşidiyle çok geniş bir müşteri kitlesine hitap eden ve ürünlerini 140 ülkeye ihraç eden Paşabahçe Cam, üretim faaliyetlerini Türkiye’de Kırklareli, Eskişehir ve Denizli fabrikalarında, yurt dışında ise Bulgaristan, Rusya Federasyonu ve Mısır’daki tesislerinde gerçekleştirmektedir.

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı