Haber Detayı
03 Temmuz 2019 - Çarşamba 11:34 Bu haber 2523 kez okundu
 
Urfalı yapımcıdan heyecanlandıran film
Urfalı film yapımcısından sinemaseverleri heyecanlandıracak yeni bir filmin çalışmaları başladı. Aşk teması üzerinden işlenen filmin başrollerini ödüllü oyuncu İsmail Hacıoğlu ve Hercai dizisinin yıldızı ve son dönemlerin en sevilen oyuncularından Ebru Şahin paylaşıyor.
KÜLTÜR-SANAT Haberi
Urfalı yapımcıdan heyecanlandıran film

Özgün senaryosuyla ve profesyonel oyuncu kadrosuyla iddialı bir proje olan Şuursuz Aşk filmi, önümüzdeki sezonun en ses getirecek filmlerinden olması bekleniyor. CGV mars dağıtımın üstlendiği film 20 aralık 2019 da izleyiciyle buluşması bekleniyor.

 

Usta oyuncuların yer aldığı filmin yapımcılığını Orhan Şeddatlı üstleniyor. Oldukça profesyonel bir kadro tarafından film seti oluşturuldu.

 

Uzun zamandır ön hazırlığı yapılan ve film eleştirmenleri tarafından merakla beklenen ‘Şuursuz Aşk’ sinema filminin çekimleri başladı.

 

1980 ihtilalinin gölgesinde, bir akıl hastanesinde geçen olaylar zincirine, şuursuz ,masum bir aşkın da eşlik ettiği film; aşkın en saf,en gerçek haliyle izleyicilerin ruhuna dokunacak. 80’li yılların nostaljik havasını da izleyiciye yaşatacak olan filmin yapımcısı Orhan Şeddatlı, yönetmen koltuğunda ise Umut Ertek yer alacak.

 

Başrollerini ödüllü oyuncu İsmail Hacıoğlu ve Hercai dizisinin yıldızı,son dönemlerin en sevilen oyuncularından Ebru Şahin’in paylaştığı sinema filmi, Ebru Şahinin fanları tarafından da yakın markaja alındı. Filmde Tuncer Salman, Burcu Kara, Ruhi Sarı, Ayşegül Günay, Emir Benderlioğlu, Volga Sorgu, Emir Çiçek... gibi usta isimler de yer alıyor.

 

Sıradışı,samimi,hem ağlatan hem güldüren konusuyla,izleyici tarafından merakla beklenen film, Avrupanın birçok ülkesinde,Ortadoğu ve Arap ülkelerinde de şimdiden yoğun talep görmeye başladı. Film, bu ülkelerde de aynı tarihte vizyona girmesi bekleniyor. ’Şuursuz aşk’ ayrıca İsmail Hacıoğlu’nun rol aldığı Ayla filminden sonra ki en iddialı sinema filmi olarak da görülüyor.

Urfa Değişim Gazetesi

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı